Bucharest Wheels Arena 2014

Saloanele auto interne si internationale,evenimente tuning

Re: Bucharest Wheels Arena 2014

Postby SXG » 16 Iun 2014, 20:01

Urmeaza.... Sunt in jur de 400...
SXG

Postby SXG » 16 Iun 2014, 22:15

Mda, inca un eveniment bifat de SKT. Bine ar fi ca toti care am participat sa ne dam un pic cu parerea legat de modul de organizare, cu scop constructiv, sa vedem la ce putem lucra pe viitor sa iasa treaba ca la carte. Sunt multe plusuri dar si minusuri. Cel mai mare minus: pierderea (furtul) telefonului. Sunt lucruri din care avem ce sa invatam. Sunt si multe plusuri care li se datoreaza lui KKZ, PCC (care nefiind exponant a pus mult suflet), Eric, Alex Teo. etc... Si sincer, ma asteptam la mai multi vizitatori din interiorul forumului... Poate o sa fie mai multi la anu! Voi ce ziceti?
SXG

Postby Eric » 17 Iun 2014, 09:07

Plusurile nu are rost sa le insir, doar le multumesc tuturor celor care au ajutat echipa SkodaToys si au facut ca acest eveniment sa iasa asa cum s-a vazut!
In afara de furtul telefonului, care este un gest de o nesimtire de nedescris, singurul lucru ca minus este ca nu ne-am gandit din timp sa facem un buget pentru expo. Au mai fost niste discutii in urma cu 3 ani de zile sa facem un buget pentru asa ceva. Dar ca de obicei cand se strang bani... Apoi nu s-a mai redeschis subiectul de catre nimeni.
Asa ca, la urmatoarea expozitie, vreau sa punem 100-150 lei de participant pentru a avea asigurati dinainte banii pentru:
- hostess
- pliante / flyere
- protocol hostess
Inca o problema de corectat ari fii sa nu ne mai inghesuim ca in acest weekend. Ar trebui sa achizitionam si al doilea cort plus alte 5 scaune, deoarece au fost multe momente in care am stat in picioare, pentru ca suntem multi si pentru ca SkodaToys :)
Sunt pacifist, asa ca astept si parerile voastre!
Eric
Administrator

Postby costirs » 17 Iun 2014, 09:34

De acord cu Eric.
costirs

Postby kkz-ul » 18 Iun 2014, 01:25

BWA - Mi-a mancat zilele dar in acelasi timp am simtit o familie gata sa ma ajute cand nu faceam fata la taskuri (asta ca sa nu mai zic ca am ramas de 2 ori fara baterie de la full la 3 %) si distractia nu a lipsit. Intradevar un mare minus cu telefonul, dar de acum incolo voi aduce la fiecare eveniment seiful personal de acasa si cine are incredere in mine sa isi lase toate lucrurile de valoare. Un mare like pentru tot staff-ul asa cum zicea si SXG-ul, PPC merita o diploma dar si Alex ( asa cum e el, mai altfel :)) ), Stefan deasemenea si nu in ultimul rand Eric care mi-a mancat ficatii :*. Sper ca anul viitor sa batem spre mai mult, meritam mai mult, asa ca ceva in Europa nu ar suna deloc rau pentru ca dupa cate am observat cu totii, jocurile sunt facute si la acest capitol ( Best Paint luat de unu' cu colant pe masina si altele...).
Image
kkz-ul
Top Moderator

Postby Eric » 18 Iun 2014, 09:03

Mi scuzi, ti prego. Am primit si eu informatia de la Cortez via Alex Teo, masina aia este vopsita. Oricum, la best custom e discutabil...
Respect pentru PPC si Alex Teo, intradevar au ajutat chiar mai mult decat unii expozanti. Multumim baieti si sper ca v-ati simtit bine :d
Eric
Administrator

Postby Gaby RS » 18 Iun 2014, 20:15

Ca sa zic si eu doua cuvinte.... m-am simtit bine cu voi participand pt prima oara cu SKT la un eveniment, imi pare rau sa aud de acel telefon(pe forum am aflat de el) si vorba lu eric, pt urmatoarele evenimente ar trebui facut un buget dinainte. Sper ca pe viitor sa ajut mai mult si sa prindem vreme frumoasa :)
P.S. - eu am muncit weekend-ul cu BWA, si din aceasta cauza nu prea am stat cu voi :(
#vrs
Gaby RS

Postby lowforce » 09 Aug 2017, 13:18

Ce fac băieții? Ne mai reunim și noi?
lowforce

Previous

Return to Evenimente din lumea auto